JENNA MARBLES – BOUNCE THAT DICK
For andre gang på en ukes tid nå har jeg følt sterkt for å dele en video med dere som jeg har funnet.
Sist gang var det Paul McCartney med “We all stand togheter”, i kveld er det blogg og youtube-fenometet Jenna Marbles som jeg har funnet en låt fra jeg vil legge ut med dere!
Hva annet skal en som ikke feirer jula gjøre når han er helt alene og har ingen å snakke med? 😛
Vi blogges!
7 kommentarer
God jul, selv om jeg vet at du sliter. Klem <3
håper du har det ok?!
god jul til deg i hvert fall.
eller ha en fin kveld høres kanskje bedre ut?
JEG SÅ DEN IGÅR!!!! Jenna er så jævla deilig, og så jævlig genial!
Daeva Tollnes: I agree! 🙂
Anne: Slitsom og vanskelig dag. Men har selv valgt å ikke delta i noen juleting, ikke familiemiddag eller noe. Så har heller ikke åpnet noen gaver i dag eller noe. Vært hjemme på hybelen og prøvd å tenke mest mulig positiv å bare ventet til venner og slik blir litt mer ledige og har tid til å kommunisere igjen. Prøvd å ringe ei i dag, men hun tok aldri telefonen. Og det er forståelig, det er jo jul.
Eneste jeg kunne ønsket i dag var at det kom en drømmevenn ned fra himmelen som ikke feiret julen, som alle andre. Og som jeg kunne vært sammen med og “feiret julen med på vår egen måte”.
Ble sikkert veldig forvirrende det :p
Jenna Marbles is so frickin awesome .. !! Så denne videoen i .. går tror jeg ^^
Håper du har det ok. God jul til deg igjen hvertfall, og glad i deg 🙂
Jenna Marbles er GENIAL. Glad i deg ^^