
Hva kaller man blondiner som kan både å kjøre bil, snakke for seg selv, ha egne meninger, unngå å drikke seg fullest og dummest på fester og samtidlig mer enn å bare kline seg inn i sminke og hårprodukter?
Svaret er: Finnes ikke! De blondinene som eventuelt passer beskrivelsen over er i utgangspunktet ikke naturlig blond!
Hva kaller mann menn som er både følsomm, til å stole på, trofaste, ikke-ekle og samtidlig klare å være venn med flere pene jenter uten baktanker?
Svaret er: En utryddelsestruet art!
Hva kaller mann politikere som holder det de lover, som ikke avbryter under debatter og samtidlig har fin kropp?
Svaret er: Plastikk-politikker (ikke ekte politikker)
Nest sist:
Hva kaller mann en blogger som blogger morsomt, men samtidlig ikke bare ufrivillig morsomt, og samtidlig om noe viktig, og i tillegg ikke blogger hver uke?
Svaret er: En poppis med liv!
Helt til slutt:
Hva kaller mann vitser på denne siden som er godt skrevet, bra gjennomtenkt og morsom?
Svaret er: Usynlig, de beste er skrevet med usynlig skrift!
8 kommentarer
emm har ikke aning

kjempe fin blogg forresten, håper du kommenter tilbake!
klem Therese <3
Sist: En sånn en kaller man Aylar Von Kuklinski. Haha.
Naturlige blondiner ruler ;D
Hahahaha!
hahaha ;p
Jeg er naturlig blond, så jeg er vell unntaket.
Hmm, hørt om aldri bruke 2 mm i slutten av ett ord?
Anne H Lie: Hva mener du? Skjønte ikke helt