Lar det swinge – for tradisjoner er alt ute av kontroll!

“ORGASMIXXX!!!!”

Da var TREET oppe igjen 😍 – og det blir stadig kortere mellom hver reisning!

Siden treet var et julitre i fjor har det nå funnet ut at det heller vil være et La Meg For Swingende Være Hva Jeg Vil-tre. Og det støtter jeg fult ut!! 💕

En annen ting som har endret seg siden den gnag da er samlingen av kule kuler. Det har utvilsomt gått noen tusenlapper til Heim Bergen etter at jeg sist pakket ned finstasen 🤑 så med andre ord er det en rekke nykomlinger som har kommet seg opp denne gangen.

I år som i fjor er treet i aller høyeste grad en F U til jantelov, tradisjoner, grått og kjedelig 💀 men OGSÅ en hyllest til kaos, sterke kvinner, Paradise Hotel, Star Wars, Tim Burton, gamle Rimi, og sist, men ikke minst. Meg selv.

Hvilken pynt liker du best? 👽

Aylar Von Kuklinski

Bloglovin: fullstendigkaos
Facebook: aylarvonkaos
Instagram: fullstendig_kaos
Youtube: Aylar Kuklinski

3 kommentarer

      1. Maskoten til Rimi – Billy! Billy hadde egen brus, pizza, godtepose, dropsesker og julehefter en gang i tiden, i tillegg til at samtlige Rimi-butikker rundt om gjerne hadde en langt større versjon av figuren enn jeg har utenfor butikken.

    Legg igjen en kommentar

    Takk for at du engasjerer deg i denne bloggen.
    Unngå personangrep og sjikane og prøv å holde en hyggelig tone selv om du skulle være uenig med noen.
    Husk at du er juridisk ansvarlig for alt du skriver på nett.

Siste innlegg